5.06.2016 – TEDxAdventure: Improwizacja

TEDxAdventure: Improwizacja to wydarzenie w formie warsztatowej organizowane przez TEDxKatowice i grupę komedii improwizowanej [A propos] kierowane do znacznie mniejszej liczby uczestników (max. 15 osób) niż w przypadku konferencji TEDx.

TEDxAdventure to metoda na rozszerzanie zjawiska TEDx poza format pojedynczych konferencji i okazja do nietypowych działań, dzięki którym możemy rozwijać umiejętności praktyczne oraz próbować swoich sił w nowych zadaniach. Udział w projektach ma stymulować dialog między uczestnikami, wymianę myśli, umiejętności, a warsztaty pobudzać entuzjazm i zaangażowanie poprzez możliwość aktywnego uczestnictwa. Społeczność TEDxKatowice może stać się „żywym laboratorium”, gdzie nowe pomysły mogą rozwijać się i żyć dłużej niż podczas jednodniowej konferencji.

Po Prostu IMPRO! to projekt mający na celu propagowanie i popularyzację improwizacji na Górnym Śląsku, cotygodniowo organizuje otwartą scenę improwizacji komediowej, a także warsztaty i występy grup impro.
W ramach TEDxAdventure: Improwizacja wraz z grupą [A propos] przeprowadzone zostaną warsztaty, gdzie od podszewki poznacie tę rozwijającą się formę sztuki, nabierzecie pewności siebie, poznacie gry i rozgrzewki improwizacyjne, nauczycie się łatwości w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich, ale przede wszystkim będziecie świetnie się bawić!

Warsztaty poprowadzi:

Szymon Paszek – pomysłodawca, współtwórca „Po Prostu IMPRO!”, pasjonat improwizowanych form teatralnych, członek grupy improwizacji komediowej „A Propos”, trener impro, student, autostopowicz, człowiek o (jak sam mówi) wspaniałym poczuciu humoru. A jaka jest prawda… przekonajcie się sami!

Jan Urzoń – członek grupy improwizacji komediowej „A Propos”, od niedawna współprowadzący otwartą scenę improwizacji „Po Prostu IMPRO!”, już nie student, autostopowicz, podróżnik, człowiek dobrych rymów, o równie dobrym poczuciu humoru, ponadprzeciętnych umiejętnościach tworzenia zgrabnych porównań i gier słownych.

Wstęp na wydarzenie bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy: http://tedxadventure.evenea.pl/

#inosilesia