23.07.2016 – TEDxKatowiceSalon: Po co nam wakacje?

TEDxKatowiceSalon: Po co nam wakacje? to już trzecie wydarzenie w tym roku! Podczas spotkania porozmawiamy o wczasach na drugim końcu… miasta, podważymy ideę wakacji latem i zastanowimy się, po to właściwie potrzebujemy tych wakacji? To wszystko na w iście wakacyjnej scenerii sezonowego klubu Sztauwajery.

To czas, na który czekamy tupiąc z niecierpliwością i utęsknieniem. Skrupulatnie dodajemy dzień do dnia, by pozwolić sobie na… no właśnie, na odpoczynek? Przygodę? Często marzymy o zwiedzaniu obcych krajów nie zdając sobie sprawy z tego, jak wielka przygoda może czekać na nas na drugim końcu naszego miasta. I czy wakacje muszą odbywać się latem? W końcu przemieszczając się między półkulami można mieć lato całe życie.


A więc, po co nam wakacje?
Tego dowiecie się podczas naszego wydarzenia. Ale uwaga – nasi prelegenci mogą zburzyć Wasze spojrzenie na ten letni czas.


Jak przebiega spotkanie?
Będzie to trzecie spotkanie TEDxKatowiceSalon. Wydarzenia pod tą marką są kontynuacją działań zespołu TEDxRawaRiver. Formuła wydarzeń obejmuje prezentację prelekcji z archiwum TEDTalks oraz max. 18-minutowe wystąpienia prelegentów na żywo. Istotnym elementem każdego spotkania jest integracja uczestników i możliwość rozmowy z prelegentami w kuluarach.

[ważne] W ramach biletu (10 zł) macie zagwarantowany leżak, a w barze na Sztauwajerach możecie odebrać swojego Johna Lemona i nasz TEDx-owy gadżet – przeciwdeszczową pelerynę.

Dlaczego wprowadziliśmy opłaty za udział w TEDxKatowiceSalon?
Przy ostatnim wydarzeniu bezpłatne wejściówki rozchodziły się w kilkanaście minut. Podczas spotkania okazało się jednak, że połowa miejsc jest wolnych i sporo chętnych mogłoby wziąć w nim udział. Dlatego wprowadzamy symboliczną opłatę, która w całości pokrywa koszt rzeczy (napój, TEDx’owa peleryna), które każdy z Was dostanie na miejscu (butelka Johna Lemona na Sztauwajerach to koszt 9 zł).
Jeśli opłata jest dla kogoś przeszkodą w udziale, prosimy dajcie nam znać.

Zadanie współfinansowane z budżetu Miasta Katowice oraz współfinansowane ze środków Województwa Śląskiego.
#inosilesia