03.09.2016 – TEDxKatowiceSalon: Inna edukacja

TEDxKatowiceSalon: Inna edukacja to już czwarte wydarzenie w tym roku! 3 września porozmawiamy o tym, co stałoby się, gdyby podejść do sprawy edukacji nieco inaczej? Co, gdyby w szkole nie było nauczycieli, którzy oceniają, a uczniowie oceniali siebie nawzajem? A gdyby klasy tworzone były według kryterium zainteresowań, a nauczyciel jedynie pomagał w rozwoju pasji? Czy taka szkoła jest możliwa?

Wystąpią dla Was:
Katarzyna Malec – Szkoła demokratyczna
Krzysztof Smyczek – Jastrzębska Szkoła Wynalazców
Kacper Lemiesz- opowie o wolnym uniwersytecie
Kacper Ogaza – AIESEC
Marcin Mazur – Coderslab.

Spotykamy się w Auli im. Bolesława Szabelskiego, czyli na ostatnim piętrze Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Jak przebiega spotkanie?
Będzie to czwarte spotkanie TEDxKatowiceSalon. Wydarzenia pod tą marką są kontynuacją działań zespołu TEDxRawaRiver. Formuła wydarzeń obejmuje prezentację prelekcji z archiwum TEDTalks oraz max. 18-minutowe wystąpienia prelegentów na żywo. Istotnym elementem każdego spotkania jest integracja uczestników i możliwość rozmowy z prelegentami w kuluarach.

W ramach biletu (10 zł) otrzymacie od nas TEDx-owy gadżet.

UWAGA! Wstęp na wydarzenie za okazaniem biletów, które dostępne będą w dniach: 22.08 o godz. 10:00 i 29.08 o godz. 20:00.
Bilety dostępne będą na stronie: http://tedxkatowiceinnaedukacja.evenea.pl/

Dlaczego wprowadziliśmy opłaty za udział w TEDxKatowiceSalon?
Przy poprzednich wydarzeniach bezpłatne wejściówki rozchodziły się w kilkanaście minut. Podczas spotkania okazało się jednak, że połowa miejsc jest wolnych i sporo chętnych mogłoby wziąć w nim udział. Dlatego wprowadzamy symboliczną opłatę, która w całości pokrywa koszt gadżetu. Jeśli opłata jest dla kogoś przeszkodą w udziale, prosimy abyście dali nam znać.

Zadanie współfinansowane z budżetu Miasta Katowice oraz współfinansowane ze środków Województwa Śląskiego.

#inosilesia